start arrow kalendarium arrow warsztaty terapeutyczne arrow 8 października, niedziela; wasztat terapeutyczno - rozwojowy, Agnieszka Gąsierkiewicz  
 
Menu główne
start
kalendarium
terapeuci
o ustawieniach
artykuły
inspiracje
do posłuchania
zaprzyjaźnione
Facebook

 

 
8 października, niedziela; wasztat terapeutyczno - rozwojowy, Agnieszka Gąsierkiewicz

warsztat terapeutyczno - rozwojowy w konwencji ustawień B. Hellingera.

„Na zakrętach życia; wpływy i przepływy”

Bywa czas, gdy radośnie płyniemy na fali życia, niekiedy z pełna jasnością działamy, czasem też potrzebujemy zastopowania i zagłębienia się w trwanie. Są też momenty, w których  przechodzimy z jednej jakości w inną, dają się rozpoznać nowe potrzeby, stają przed nami wyzwania, niekiedy pociąga nas nowe, a czasem odrzuca stare. Potrzebujemy szczególnej uważności w takich chwilach przełomów, gdy na dawnym porządku już się nie oprzemy, a nowy niepewny, chybotliwy jak wiszący most,  na którym bez żadnej gwarancji stawiamy stopę.

Nasza uważność biegnie wówczas w kilku kierunkach, by odczytać sygnały wskazujące właściwy kierunek. Sygnały płynącez  naszego umysłu, z duszy, z ciała, z rozpoznania naszych potrzeb, z sił przemawiający w naszym jestestwie dawnymi głosami przodków. Otwiera się przestrzeń dialogu. Usłyszeć ten wielogłos i zebrać go – jak kabel składający się z kilku żył – w harmonijną i sprawnie wspierającą nas siłę. Rozpoznać co na nas wpływa i odnaleźć najwłaściwszy przepływ.

Jeśli jesteś w momencie przełomu:

- wiesz, że musisz coś zakończyć,

- otwiera się przed Tobą nowa sytuacja życiowa,

- tkwisz, a przeczuwasz, że trzeba ruszyć….

dotyczy to:

Twojego wnętrza,

pragnień,

ciała,

związków miłości,

pracy, realizacji,

pieniędzy…

                                 zapraszam…

                                nie będziemy Cię popychać, nie będziemy Cię przekonywać…

będziesz mieć możliwość w bezpiecznym, dającym uwagę i przyjazne podejście otoczeniu – wyraźnie rozpoznać głosy ciała, duszy, umysłu, zarówno te znane jak i brzmiące głęboko pod Twoją powierzchnią, tak aby na swój własny sposób móc odkryć ku czemu chcesz podążać. Z pełną jasnością i siłą.

 

 

       Pracuję uważnie, opieram się na wieloletniej pracy jako klasyczna psycholog - psychoterapeutka, także w strukturach klinicznych, moim  kilkunastoletnim doświadczeniu w pracy z ustawieniami, a przede wszystkim na głębokiej intuicji i otwartym na każdego człowieka sercu.


UCZESTNICTWO: w czasie warsztatów istnieje możliwość pracy własnej z osobistym problemem.  Można również uczestniczyć w warsztatach jako tak zwany aktywny obserwator bez podejmowania w sposób bezpośredni własnej pracy terapeutycznej. Ponieważ praca przebiega w grupie oraz z CAŁĄ GRUPĄ - wszyscy uczestnicy warsztatów na równi korzystają z głębokiej inspiracji w kierunku wewnętrznej integracji i indywidualnie pożądanej zmiany. 

TERAPEUTKA PROWADZĄCA; Agnieszka Gąsierkiewicz; psycholog – absolwentka UJ, posiada wieloletnie doświadczenie w pracy klinicznej, całościowe szkolenie z zakresu psychoterapii (Polskie Towarzystwo Psychiatryczne) oraz doświadczenie w pracy akademickiej jako doktorant (Instytut Psychologii Stosowanej UJ), trenerka NLP, specjalizuje się w treningach rozwoju osobistego,  prowadzi szkolenia dla firm oraz klientów indywidualnych z zakresu komunikacji międzyludzkiej, motywacji oraz rozwoju osobistego. Autorka licznych artykułów, często zapraszany gość Radia Kraków w audycjach o charakterze psychologicznym. Od lat interesuje się i zajmuje ustawieniami systemowymi według metody Berta Hellingera traktując je jako głębokie doświadczenie życiowe oraz metodę terapeutyczną. Uczestniczyła w szkoleniach i warsztatach Berta Hellingera, Otto Brinka, Ilse Kutchery, Gerharda Walpera, ukończyła 3- letnie szkolenie w metodzie ustawień systemowych prowadzone przez Heiko Hinrichsa.  Szkoli terapeutów w ramach Szkoły Terapii według metody B. Hellingera organizowanej przez C.E. WELES we współpracy z Family Affair  - Instytutem Terapii Systemowej oraz doradztwa.

 Prywatnie - tworzy związek małżeński z Ryszardem (to prawdziwie twórcze działanie ;) )oraz z nieustannym zadziwieniem wychowuje PIĄTKę wspólnych dzieci: Julię, Magdę, Michała,  Jeremiego i Igora.

 

CZAS TRWANIA; 8 października, niedziela, godz. 10.00 - 18.30,

MIEJSCE:, Kraków,

KOSZT UDZIAŁU;

  • praca własna – 350 zł (o zapisie decyduje kolejność wpłaty zaliczki - zaliczka w wysokości 100 zł)
  • gdy pracuje jedna osoba z pary, jej partner/ka może uczestniczyć w warsztatach jako obserwator płacąc promocyjnie 50 zł
  • aktywny obserwator –120
  • aktywny obserwator - w przypadku osób wcześniej uczestniczących w naszych warsztatach oraz uczniowie i abiturienci  naszych szkół - 60 zł

wpłaty na konto: 
Centrum Edukacyjne WELES, ul. Jaracza 28, 31-216 Kraków

nr rachunku: PL 60 1140 2017 0000 4202 0510 8560

UWAGA: W przypadku rezygnacji wcześniej niż 2 tygodnie przed warsztatem zwracamy 90% wpłaty, tydzień przed warsztatem – 50%. W przypadku późniejszej rezygnacji wpłata nie ulega zwrotowi.

zapisy i informacje: 


Centrum Edukacyjne WELES , Salon hellingerowski
tel. 12-416-17-60, 606 250 626
e-mail: agnieszka@weles.edu.pl

 
następny artykuł »
© 2017 Ustawienia Hellingerowskie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.
Opieka: crazyIT - strony internetowe Bydgoszcz